Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Druhy obrazů » TIŠTĚNÉ OBRAZY NA PLÁTNĚ
OBRAZY NA PLÁTNĚ

Obrazy na plátně

V případě, že zvažujete nákup obrazů do Vašeho bytu, domu, či kanceláře, zcela určitě není možné minout obrazy na plátně, které se v poslední době staly velmi oblíbené. Právě tyto obrazy na plátně na stěnu tvoří velkou část nabídky našeho obchodu a věříme, že mezi více než 100.000 obrazy si musí vybrat téměř každý.

Obrazy na plátně, které nabízíme, máme tematicky rozdělené do mnoha kategorií – obrazy květin, obrazy míst a měst, abstraktní obrazy, akty, obrazy zvířat a mnohé jiné. Každý z více než 6000 motivů nabízíme v přibližně 25 rozdílných velikostech. V případě, že byste si mezi nabízenými rozměry nevybrali, stačí nás kontaktovat a Vaši představu o rozměru se pokusíme splnit.

Obrazy na plátně nabízíme ve standardních jednodílných i moderních vícedílných provedeních a své místo naleznou ve firemních kancelářích i jako obrazy do ložnice, kuchyně, či obrazy do obývacího pokoje.

Naše obrazy jsou vyráběny tiskem na speciální plátno, které je následně napnuto na vnitřní rám tloušťky 1,6cm. Plátno je upnuto k rámu až ze zadní strany, při zavěšení tedy rám není vůbec vidět a díky potištění i na stranách obrazy vytváří nádherný 3D efekt. V balení každého obrazu na zeď jsou také úchyty k zavěšení.

Obrazy na plátně nabízíme v těchto kategoriích:

Obrazy na míru z fotografie

Nevybrali jste si z naší nabídky a máte vlastní motiv, či máte zájem o výrobu obrazu z vlastní fotografie? Z fotky umíme vyrobit obraz dle Vašeho přání – jednodílné i vícedílné. Zašlete nám fotografii, její kvalitu vyhodnotíme a před výrobou Vám v případě zájmu zašleme také náhled. Více informací o výrobě obrazu na přání naleznete také ZDE.