Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Úvod » Moderní obrazy

Moderní obrazy

Moderní obrazy

Zařizujete si dům, či renovujete byt a sháníte vhodné moderní vybavení? Garantujeme Vám, že naše moderní obrazy do Vaší nové domácnosti plně zapadnou. Nezáleží přitom vůbec na tom, zdali máte rádi vybavení konzervativnější, nebo preferujete moderní domácnost s množstvím skleněných a lesklých ploch. Ty pravé obrazy pro Vás máme v každém případě.

Jaké moderní obrazy do bytu zvolit?
Pro většinu domácností můžeme vřele doporučit moderní obrazy na plátně. Obrazy na plátně jsou vyrobeny vysoce kvalitním tiskem na malířské plátno, které je přetaženo přes vnitřní nosný rám. Každý z více než 5000 obrazů je možné získat ve 40 různých velikostech od jednodílných obrazů až k sedmidílným, variabilita je tedy obrovská. Naše obrazy na plátně jsou precizní kousky dodávané pečlivě zabalené včetně příslušenství. Tyto moderní obrazy je možné vkusně doplnit také o obrazy s hodinami, které opět nabízíme v několika velikostech. Příznivci ruční výroby si mohou vybrat z nabídky téměř 3000 vícedílných ručně malovaných obrazů. Zakládáme si na tom, aby naše obrazy na plátně byly prvotřídní kvality, a přitom za dostupnou cenu.

Kromě obrazů na plátně různých forem a velikostí dodáváme také skleněné obrazy vyrobené tiskem na sklo. Tyto unikátní kousky uchvátí Vás i každou Vaši návštěvu. Skleněné moderní obrazy jsou vyrobené potiskem tenké skleněné zabroušené tabule a na stěnu je tento obraz možné zavěsit pomocí námi dodávaných speciálních úchytů. Druhou variantou je nalepení na zeď pomocí lepidla na zrcadla. Skleněné obrazy je opět možné doplnit i skleněnými hodinami, vyrobenými stejnou metodou tisku na sklo.

Garantujeme Vám, že skleněné obrazy i moderní obrazy na plátně Vám dodáme v prvotřídní kvalitě, samotná volba materiálu Vašeho nového moderního obrazu je ale na Vás.