Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Úvod » Obrazy do kuchyně

Obrazy do kuchyně

Obrazy do kuchyně

Jaký vybrat obraz do kuchyně

Kuchyň je místo, kde se každodenně ocitáme. Toto místo by mělo být útulné a obrazy do kuchyně jsou jedním ze způsobů, jak si kuchyň či jídelnu zútulnit.  Rozměr obrazu vždy záleží na dispozicích kuchyně a také preferenci každého jednotlivce. Nejčastěji se do kuchyní umisťují menší obrazy s tematikou jídla, pití, či například detailu ovoce. Tyto motivy působí decentně, navozují pocit k jídlu a svou tématikou plně do kuchyně zapadají. Do větších jídelen pak je určitě vhodné naopak umístit větší obraz, případně i obraz složený z více dílů. Zmiňované motivy lze v naší nabídce najít především v kategoriích „Makra“ a „Různé“.

Druhy obrazů do kuchyně

Kromě motivu je ke zvážení také zvolený materiál obrazu do kuchyně. Malé jednodílné obrazy je možné získat jak na plátně, tak skleněné. Obrazy na plátně působí příjemně, klidně a mají nižší lesk. Skleněné obrazy potištěné ze zadní strany vyzařují vysokým leskem a jsou ideálním prvkem do zcela nových a lesklých kuchyní. Jelikož se jedná o zabroušenou skleněnou desku potištěnou ze zadní strany, její upevnění je možné nejen zavěšením na zeď, ale také přímým lepením na zeď, na obklad, nebo také mezi obklad. Právě vlepením mezi obklad kuchyňské linky dokáže tento obraz dodat na unikátnosti. Skleněný obraz je možné udržovat a běžně otírat vodou.


Hodiny do kuchyně

Hodiny v kuchyni má téměř každý a obraz či obrázek v kuchyni je druhým z prvků, který je v každé kuchyni. Spojením těchto dvou vznikají plně funkční hodiny do kuchyně. Takové hodiny je opět možné mít jak v nádherném skleněném lesklém provedení, tak v provedení hodin v obrazu na plátně. V moderní kuchyně proto doporučujeme skleněné hodiny v kulatém nebo v hranatém provedení. Pro zkrášlení delší volné zdi naopak doporučujeme hodiny v obraze v malé jednodílné variantě, nebo ve větším třídílném provedení. Každému se však líbí trošku něco jiného, naše nabídka tedy čítá ohromné množství motivů i tvarů. Věříme, že i tomu nejnáročnějšímu zájemci o obraz do kuchyně či hodiny do kuchyně máme co nabídnout.