Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Úvod » Obrazy na plátně

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně jsou součástí interiéru a své místo tak naleznou v každém bytě, či domě.  V dnešní době existuje spousta rozdílných druhů obrazů. Ne každý přitom plánuje utratit desítky až stovky tisíc za jeden jediný obraz do svého bytu. Právě pro tyto lidi jsou určeny tyto stránky.  Své si na nich naleznou Ti, kteří by rádi zvolili obraz skleněný, i Ti, kteří by rádi obraz na perfektně vypnutém plátně.

V dnešní době již žádné omezení, jaké obrazy zvolit, neexistuje. Je tedy na každém, zdali pro svou místnost zvolí obraz dominantní plný jasných barev, nebo obraz, který pouze dokreslí pouze dokreslující atmosféru místnosti.

Pro obrazy na plátně se používají speciální malířská plátna, která se pevně vypnou na rám. Vnitřní rám není vůbec po vypnutí vidět, tvoří pouze „kostru“ obrazu. Na takto vypnuté plátno je možné vytvořit ručně malovaný obraz nebo tištěný obraz.

Malované obrazy

Malované obrazy v minulosti vždy byly oblíbené a jistě i v budoucnu budou součástí mnoha domácností. Ručně malované obrazy vnikají rukou malíře a právě tato ruční práce je pro mnoho lidí neodmyslitelnou součástí obrazu. Obrazy, které nabízíme, jsou malované kvalitními akrylovými barvami. Nic Vám již tedy nebrání vybrat si jeden z více než 3000 motivů. Pro pohodlnější výběr jsou obrazy pečlivě řazené do kategorií Abstraktní obrazy, Akty, Krajiny, Obrazy zvířat a mnoha dalších.


Tištěné obrazy na plátně

Mimo tradiční metody ručně malovaných obrazů, kdy malíři kreslí na plátno akrylovými barvami je možnost také plátno potisknout. Právě takto vznikají tištěné obrazy na plátně, které jsou v dnešní době nejoblíbenější. Díky nejnovějším technologiím udržuje obrazy barevnou stálost po spoustu let. Mezi nejoblíbenější patří abstraktní obrazy a obrazy krajin. V nabídce však máme dalších 13 kategorií, každý si tedy ten svůj určitě vybere.

 

Obrazy na plátně z fotografie

Rádi byste si nechali vyrobit obraz z vlastní fotografie? Stejně jako naše motivy můžeme na plátno vytisknout Vaši fotografii a to v jakékoli velikosti. Vznikne tak Váš unikátní obraz na plátně.