Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Úvod » Obrazy do obýváku

Obrazy do obýváku

Obrazy do obýváku

Obraz se, stejně jako televize, stal součástí téměř každého obývacího pokoje. V obývácích tak nalezneme pohovky či křesla rozličných tvarů i barev, sestavy nábytků různého provedení, ale vyzdobení zdí obrazem nechybí téměř nikdy. Možností, jaký obraz zvolit je v dnešní době spousta a je třeba uvážit, jaký dojem by Vás či na jiného návštěvníka Vašeho obývacího pokoje měl udělat.

Jak obrazy do obýváku vybírat

V obývacím pokoji trávíme mnohé večery a chceme, aby i obraz v obýváku navozoval příjemný dojem. Na výběru bychom si tedy určitě měli dát záležet a jako první bychom měli zvážit, jaký materiál obrazu zvolit. Nabízí se tři základní možnosti, jaký obraz do obývacího pokoje umístit.

Jaké obrazy do obýváku existují?

Mezi nejoblíbenější obrazy do obývacího pokoje patří tištěné obrazy na plátně. Jejich nabídka je obrovská a nabízí se jako jednodílné obrazy jakýchkoli rozměrů i jako vícedílné obrazy. V případě, že v obývacím pokoji máme na zdi například nad sedačkou místo, doporučujeme zavěsit právě některý ze symetrických vícedílných obrazů. Nelíbí se Vám vícedílné obrazy do obýváku? Pak doporučujeme jednodílné obrazy, které nabízíme od malých velikostí 30x30cm až po obrovské obryzy délky 1,5 metru, které se hodí zavěsit nad jakoukoli sedačku. Nyní již jen zvolit ten správný motiv.

Druhou, velmi moderní variantou, jsou skleněné obrazy do obýváku. Tyto obrazy se vyznačují vyšším leskem a v případě, že máme v obývacím pokoji lesklý nábytek, určitě výběrem těchto obrazů neprohloupíte. Obrazy jsou vyráběny tiskem přímo na sklo ze zadní strany, nemají tedy žádné rámy a jsou připraveny přímo k zavěšení či nalepení na zeď. Tato precizně zabroušená skleněná tabule je výborný designový prvek a zajisté neunikne pozornosti žádného návštěvníka.

Třetí variantou, která se nabízí, je ručně malovaný obraz do obýváku. Své příznivce si nalezne především mezi těmi, kteří uznávají a cení si ruční práci umělce. Tyto obrazy se malují pouze ve formě vícedílných obrazů do obýváku a k malbě se využívají kvalitní akrylové barvy. Těchto ručně malovaných obrazů do obýváku máme kolem 3000 kusů a všechny jsou pečlivě roztřízeny do kategorií tak, aby každý si vybral ten svůj.