Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Úvod » Obrazy na stěnu

Obrazy na stěnu

Obrazy na stěnu

Při vybavování či renovaci interiéru Vašeho bytu či domu jistě narazíte na otázku, jaké obrazy na stěnu zvolit. V dnešní době již neplatí žádné omezení, jaké obrazy na stěnu se hodí. Je tedy čistě na každém z nás, jak svou domácnost vyzdobí. Do větších prostor je možné umístit vícedílné obrazy na stěnu, do menších potom menší obrázky vytištěné na plátno, či skleněné obrazy.

Jaký obraz na stěnu do chodby?

Chodba může nabývat rozličných tvarů, od podlouhlých tmavších průchodů až po prosvětlené taneční plochy. V případě, že chodbě schází světlo, je možné ji prosvětlit volbou obrazu se zářivými barvami. Naopak do světlejších místností je možné si zavěsit obrazy na stěnu tmavších odstínů či přímo černobílé obrazy na stěnu. Tmavší obrazy ve světlejším prostoru dokážou vyniknout a zaujmou každého návštěvníka.

Jaký obraz na stěnu do obývacího pokoje?

Volba ideálního obrazu na stěnu do obývacího pokoje by vždy měla záviset na velikosti zdi, která je pro obraz k dispozici. Velmi oblíbené jsou abstraktní vícedílné obrazy, které jsou po umístění nad sedačku nádherným moderním prvkem. Mimo vícedílné obrazy tištěné na plátně či ručně malované obrazy je možné na zeď umístit i exkluzivní skleněný obraz. Obrazy do obýváku tištěné na sklo se těší obrovské spokojenosti každého, kdo si je zakoupil. Skleněnou tabuli vysokého lesku potištěnou Vaším motivem je možné vyrobit jak ve velikosti 100x55cm, tak i ve kterémkoli jiném Vámi žádaném rozměru. Co třeba zavěsit několik menších skleněných obrázků velikosti 30x30cm či 40x40cm vedle sebe?

Jaký obraz ložnice zvolit?

Ložnice je místnost, kde odpočíváme, a prostředí pokoje by tomu mělo napomáhat. I obrazy do ložnice visící nad Vaší postelí by měly působit uklidňujícím a přitom nádherným dojmem. Mezi nejoblíbenější obrazy do ložnice proto patří jednodílné velké obrazy květin a obrazy krajiny. Vyberete si Vy mezi nimi ten Váš?

Jaké obrazy do kuchyně jsou moderní?

Pryč je již doba, kdy v kuchyni na zdi kromě kalendáře a ručičkových hodin neviselo nic. Právě zmíněné hodiny, na které se díváme každé ráno, je možné spojit s obrazem tak, aby vytvářely nádherný prvek ve Vaší kuchyni. Hodiny v obraze o rozměru 30x30cm působí moderním dojmem a své místo naleznou v každé kuchyni. V případě, že zeď máte větší, pak je možné vyrobit hodiny v obraze na stěnu v třídílné variantě o celkové délce 90cm či 120cm, kdy hodiny je možné umístit do kteréhokoli z dílů.

Skleněné hodiny do kuchyně

Preferujete raději obrazy a hodiny ze skla? Pak pro Vás máme exkluzivní skleněné hodiny na stěnu. Skleněné hodiny do kuchyně vyrábíme jak ve hranaté velikosti 30x30cm, tak v kulaté verzi o průměru 30cm. Nabídka každých z hodin čítá téměř 6000 kusů. Hodiny je možné doplnit také stejně vyrobeným skleněným obrazem o libovolné velikosti.