Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

naše cena 1 799 Kč
skladem

Druhy obrazů » SKLENĚNÉ OBRAZY
SKLENĚNÉ OBRAZY

Skleněné obrazy

Máte moderní domácnost a hledáte vhodný obraz? Právě pro Vás jsou určeny naše skleněné obrazy. Obrazy ze skla, které nabízíme, rozzáří každý obývací pokoj, kuchyň či koupelnu. V nabídce máme obrazy květin, abstraktní obrazy, obrazy míst, měst a spoustu dalších motivů. Garantujeme, že z naší nabídky si vyberete.

Přáli byste si vyrobit skleněný obraz z vlastní fotografie? Ani toto pro není žádný problém. Skleněné obrazy jsme schopni vyrobit také z Vaší fotografie a to zcela v libovolné velikosti.

Naše obrazy ze skla jsou vyrobeny tiskem na zadní stranu skleněné tabule tloušťky 4mm. Tato tabule je po stranách precizně zabroušená a kompletní obraz je dodáván vždy perfektně zabalen. Obrazy ze skla máme v nabídce v rozměrech 30x30cm, 40x40cm a 100x55cm, na přání však není problém volby jakékoli jiné velikosti. Součástí zásilky jsou také kovové úchyty, kterými je možné obraz na zeď ze zadní strany uchytit. Druhou možností uchycení skleněného obrazu je přímé lepení na zeď bez využití úchytů. Je tak možné skleněný obraz vlepit také mezi obklad či na obklad v koupelně či kuchyni.

Skleněné obrazy z naší nabídky disponují vysokým leskem a garantujeme Vám, že se stanou novou dominantou Vašeho pokoje.